Profesjonalna kadra, kreatywne gry oraz zabawy, które ćwiczą pamięć, zdolności ruchowe i mowę – to tylko część ze stosowanych metod. Zapisz swoje dziecko i zobacz jak wspaniale będzie czuło się w tym środowisku. Żłobek w Swarzędzu dba o to, aby najmłodsi czuli się komfortowo. Właśnie dlatego Twój maluch będzie niekiedy wręcz zapominał o tęsknocie za rodzicami, a z czasem przyzwyczai się do tego, że najpierw spędza czas w placówce, a potem wraca do domu, do rodziców. Odpowiednie zaplanowanie czasu malucha w żłobku sprawia, że nie potrzebuje on podczas tych godzin kontaktu z rodzicami, gdyż doskonale się bawi i ma pewność tego, że rodzice je odbiorą.

Swarzędz żłobek – czym się wyróżnia?

 Swarzędzki żłobek z ogromną dbałością przykłada się przede wszystkim do bezpieczeństwa dzieci. Dzięki temu masz całkowitą pewność najlepszej opieki. Twoja pociecha będzie stopniowo poznawała świat, nowe zabawy i rówieśników pod czujnym okiem wykształconej kadry, która z ogromną empatią i dużym zaangażowaniem zapewni dziecku troskę oraz brak nudy. Jeśli mieszkasz w mieście Swarzędz, żłobek prowadzony przez  specjalistów spełni wszystkie oczekiwania Twoje oraz Twojego dziecka. Zapisz się od razu lub zadzwoń i dowiedz się więcej!

Przedszkole w Swarzędzu – magiczny czas dzieciństwa

Każdy kolejny dzień, jaki oferuje najmłodszym przedszkole w Swarzędzu, przepełnione jest niesamowitymi chwilami. Wśród nich jest poznawanie bajek i wkraczanie do ich świata przez taniec, scenki czy podczas relaksacji. Maluch będzie poznawał prawidłowe postawy społeczne na podstawie historii jego ulubionych bohaterów. Jednak, pomiędzy tymi zajęciami, Twoje dziecko będzie również mogło ćwiczyć kreatywność, tworzyć różnorodne dzieła sztuki z wykorzystaniem ciekawych materiałów. Nauczycielki, jakimi dysponuje przedszkole w Swarzędzu, dbają o naukę poprzez doskonałą zabawę. Stosują nowoczesne techniki, które wspierają dzieci w wielu sytuacjach i umożliwiają rozwijanie, a przede wszystkim poznawanie ich pasji. Dowiedz się więcej i zapisz swoje dziecko do najlepszego miejsca!

Sprawdź również:

Jak rozwijac umiejetności motoryczne dziecka?

Jak rozwijać zainteresowania dziecka?


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *